Olomoucký krajský svaz házené

Program soutěže LOLK Starší žáci

podzim - 3. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 B - TJ Sokol Centrum Haná B 33 : 7
HBC Olomouc 1966 A - Házená Velká Bystřice 45 : 18
SK Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná A 15 : 35
TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel 1.11. 17:00

podzim - 5. kolo - rozpis

SK Žeravice - Házená Velká Bystřice 18 : 18
HBC Olomouc 1966 B - TJ Cement Hranice 21.10. 10:30
HBC Olomouc 1966 A - TJ Tatran Litovel 21.10. 12:00
Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná B 21.10. 15:00

podzim - 6. kolo - rozpis

Házená Velká Bystřice - Sokol Horka n.M. 27.10. 10:00
HBC Olomouc 1966 A - HBC Olomouc 1966 B 27.10. 10:30
TJ Cement Hranice - SK Žeravice 27.10. 13:30
TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Centrum Haná A 28.10. 12:00

podzim - 7. kolo - rozpis

Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice 19 : 28
HBC Olomouc 1966 B - TJ Tatran Litovel 3.11. 13:30
SK Žeravice - HBC Olomouc 1966 A 4.11. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Sokol Centrum Haná B 4.11. 16:00

podzim - 8. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 B - SK Žeravice 10.11. 10:30
HBC Olomouc 1966 A - Sokol Horka n.M. 10.11. 12:00
TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Centrum Haná B 10.11. 17:30
Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná A 11.11. 13:30

podzim - 9. kolo - rozpis

HBC Olomouc 1966 B - Sokol Horka n.M. 17.11. 10:30
SK Žeravice - TJ Tatran Litovel 17.11. 10:30
TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Cement Hranice 18.11. 08:45
TJ Sokol Centrum Haná B - Házená Velká Bystřice 18.11. 14:30

jaro - 10. kolo - rozpis

TJ Sokol Centrum Haná A - HBC Olomouc 1966 A 23.3. 09:00
TJ Sokol Centrum Haná B - TJ Cement Hranice 23.3. 10:30
TJ Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice 23.3. 11:00
Sokol Horka n.M. - SK Žeravice 24.3. 17:00

jaro - 11. kolo - rozpis

TJ Cement Hranice - Házená Velká Bystřice 30.3. 13:30
HBC Olomouc 1966 B - TJ Sokol Centrum Haná A 30.3. 16:00
HBC Olomouc 1966 A - TJ Sokol Centrum Haná B 30.3. 16:00
Sokol Horka n.M. - TJ Tatran Litovel 31.3. 17:00

jaro - 12. kolo - rozpis

TJ Sokol Centrum Haná A - SK Žeravice 6.4. 09:00
TJ Sokol Centrum Haná B - HBC Olomouc 1966 B 6.4. 10:30
Házená Velká Bystřice - HBC Olomouc 1966 A 6.4. 10:30
TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 6.4. 11:00

jaro - 13. kolo - rozpis

SK Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná B 13.4. 14:00
HBC Olomouc 1966 B - Házená Velká Bystřice 13.4. 16:00
HBC Olomouc 1966 A - TJ Cement Hranice 13.4. 16:00
Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná A 14.4. 17:00

jaro - 14. kolo - rozpis

TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M. 4.5. 10:30
Házená Velká Bystřice - SK Žeravice 4.5. 10:30
TJ Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 A 4.5. 11:00
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966 B 4.5. 13:30

jaro - 15. kolo - rozpis

TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Tatran Litovel 11.5. 09:00
SK Žeravice - TJ Cement Hranice 11.5. 14:00
HBC Olomouc 1966 B - HBC Olomouc 1966 A 11.5. 16:00
Sokol Horka n.M. - Házená Velká Bystřice 12.5. 17:00

jaro - 16. kolo - rozpis

TJ Sokol Centrum Haná B - TJ Sokol Centrum Haná A 25.5. 10:30
TJ Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 B 25.5. 11:00
TJ Cement Hranice - Sokol Horka n.M. 25.5. 13:30
HBC Olomouc 1966 A - SK Žeravice 25.5. 16:00

jaro - 17. kolo - rozpis

TJ Sokol Centrum Haná A - Házená Velká Bystřice 1.6. 09:00
TJ Sokol Centrum Haná B - TJ Tatran Litovel 1.6. 10:30
SK Žeravice - HBC Olomouc 1966 B 1.6. 14:00
Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc 1966 A 2.6. 17:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná B 8.6. 10:30
TJ Tatran Litovel - SK Žeravice 8.6. 11:00
TJ Cement Hranice - TJ Sokol Centrum Haná A 8.6. 13:30
Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc 1966 B 9.6. 17:00