2. kolo miniházené 4+1

hodnocení, fotografie

M I N I    M L A D Š Í

28. 9. 2019      TJ Senice na Hané

V sobotu dopoledne se sešla družstva domácích, Velká Bystřice A a B, Kostelce na Hané a kluci z Olomouce  - turnaj se hrál na 2 hřištích s hrací dobou 2x8 minut (vzhledem k tomu, že se turnaje zúčastnilo 5 družstev - rozhodčími byli hráči dorostu, pokud to bylo nutné, tak hru přerušili a dětem vše vysvětlili. Na turnaji se nikdo nezranil a všechny děti předvedly skvělé výkony v obraně, útoku i v brance.

29. 9. 2019      TJ Sokol Horka nad Moravou

Ve sportovním areálu "sokolka" v Horce nad Moravou se dne 29.9.2019 od 9:00 hod. uskutečnilo 2. kolo turnaje MINI ml. za účasti družstev TJ Sokol Horka nad Moravou, TJ Cement Hranice A, TJ Cement Hranice B a DHK Zora Olomouc. Hrálo se bez počítání skóre 2x 10 min. K žádnému zranění nedošlo. Utkání odřídili zástupci TJ Sokol Horka nad Moravou.

V průběhu turnaje proběhly 3 dovednostní soutěže:

1. slalomový běh

2. slalomový běh s kutálením míče

3. slalomový běh "hada".

M I N I    S T A R Š Í

28. 9. 2019      Házená Uničov

Na házenkářském hřišti v Uničově se 28.9.2019 od 10 hodin uskutečnil další turnaj v házené, kategorie mini starší. Na turnaji se představili házenkáři družstev Velké Bystřice A, Velké Bystřice B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B a místní házenkářské naděje. Hráči měli k dispozici dvě hřiště, na kterých každé družstvo sehrálo čtyři zápasy, a to 2 x 8 minut. První poločas každého zápasu se hrál systémem celoplošné obrany, po 5 minutové přestávce se družstva snažila o hru s obranou zónovou. I přes nepřízeň počasí nedošlo během turnaje k žádnému zranění a všichni hráči si po jeho ukončení zcela právem zasloužili sladkou od měnu.

V neděli 29. 9. 2019 od 11 hodin se konal na hřišti Sokola v Horce nad Moravou turnaj v kategorii starších minižáků. Domácí tým přivítal ve 2. kole miniházené družstvo DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, TJ Cement Hranice a TJ Sokol Kostelec na Hané. Zpočátku podmračená obloha se v průběhu turnaje vyčasila a sluneční paprsky nabily hráče energií a probudily ve všech bojovného ducha. Jednotlivé zápasy se odehrály na dvou venkovních hřištích bez počítání skóre, přičemž rozhodčími se stali odvážlivci z řad horeckého staršího žactva. Všechna utkání proběhla ve smyslu pravidel fair play a obešla se bez zranění. Na závěr všechny bojovníky potěšila sladká odměna.