1. kolo miniházené 4+1

hodnocení, fotografie

M I N I    M L A D Š Í

21. 9. 2019      TJ Senice na Hané

V sobotu dopoledne se sešla družstva domácích, Zora Olomouc, Žeravice a kluci z Olomouce  - turnaj se odehrál na dvou hřištích s hrací dobou 2x10 minut -pokud někdo něco provedl mimo pravidla nebo dokonce za jejich hranicemi, rozhodčí hru přerušili a dětem vše vysvětlili. Na turnaji se nikdo nezranil a všechny děti předvedly skvělé výkony v obraně, útoku i brankaři se skvěle předvedli.

Na závěr turnaje byly tyto soutěže:

- běh s míčem po značku kam si ho děti odložily, proběhli slalomem dráhu zpět a míč si vzali a nahráli spoluhráči, který následně vybíhal¨

- slalom na konec dráhy - na konci 2x zvedli nad hlavu medicimbal

- sprint na konec dráhy - na konci 3x přeskok přes švihadlo

L. Tobiášová, TJ Senice na Hané

22. 9. 2019      TJ Sokol Horka nad Moravou

Ve sportovním areálu "sokolka" v Horce nad Moravou se dne 22.9.2019 hrálo   1.kolo turnaje MINI ml. za účasti družstev TJ Sokol Horka nad Moravou, TJ Cement Hranice A, TJ Cement Hranice B a TJ HFK Prostějov. Hrálo se bez počítání skóre 2x 10 min. K žádnému zranění nedošlo. Utkání odřídili zástupci TJ Sokol Horka nad Moravou.

Soutěže po domluvě s trenéry se nekonaly.

Fotografie:

22. 9. 2019      Sokol II Prostějov

Dne 22.9.2019 se uskutečnilo další kolo turnaje mini 4+1 mladší v Prostějově v hale na ZŠ a RG. Zúčastnily se ho celky TJ Sokol II Prostějov, Tatran Litovel, SK Velká Bystřice A a B a TJ Sokol Kostelec na Hané.

Hrálo se bez ukazatele skóre a všechny zápasy měli dobrou úroveň. Všichni účastníci byli spokojeni, včetně diváků a trenérů. Rozhodčí zajišťovaly velmi kvalitní bývalí házenkáři s velkým citem pro hru těchto nejmenších nadějí a i díky tomu vše proběhlo v přátelském duchu.

Nikdo z hráčů a hráček se nezranil a na konci turnaje byli oceněni sladkostmi.

Dovednostní soutěže:

1. Slalom bez míče

2. Slalom s driblinkem

3. Slalom s míčem mezi nohama

M I N I    S T A R Š Í

21. 9. 201        Házená Uničov

Dne 21. 9. 2019 se od 10 hodin uskutečnil na házenkářském hřišti v Uničově turnaj v házené, kategorie starší mini. Turnaje se zúčastnili házenkáři z Litovle, Prostějova, Žeravic a domácího Uničova. Hráči měli k dispozici dvě hřiště, na kterých každé družstvo sehrálo čtyři zápasy
s časovou dotací 2 x 8 minut. První poločas každého zápasu se hrál systémem celoplošné obrany, po 5 minutové přestávce družstva praktikovala obranu zónovou. Během zápasů nedošlo ke zranění žádného z hráčů a celý turnaj proběhl v klidné a příjemné atmosféře i zásluhou početných skupinek fanoušků jednotlivých družstev.

Ve sportovním areálu "sokolka" v Horce nad Moravou se dne 22.9.2019 hrálo  1. kolo turnaje MINI st. za účasti družstev TJ Sokol Horka nad Moravou, DHK Zora Olomouc "A", DHK Zora Olomouc "B", HBC Olomouc 1966 "A" a HBC Olomouc 1966 "B" . Hrálo se bez počítání skóre 2x 8 min. Nedošlo v průběhu utkání žádnému zranění. Utkání odřídili zástupci TJ Sokol Horka nad Moravou.

Fotografie:

Dne 22.9.2019 se uskutečnilo další kolo turnaje mini 4+1 starší, které se hrálo v Prostějově v hale ZŠ a RG. Zúčastnily se ho celky TJ Sokol II Prostějov, SK Velká Bystřice A a B, Cement Hranice a TJ Sokol Kostelec na Hané.