Olomoucký krajský svaz házené

19.9.2019 otevřeno: 165 x

4. kolo miniházené 4+1 - předehrávka

hodnocení fotografie

 

M I N I    M L A D Š Í

 

 

14. 9. 2019 TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK

Ve sportovní hale v Kostelci na Hané se dne 14.9.2019 hrála předehrávka 4. kola turnaje MINI ml. za účasti družstev TJ Cement Hranice A, TJ Cement Hranice B, TJ Sokol II Prostějov,  TJ Senice na Hané a TJ Sokol Kostelec n/H - HK. Hrálo se bez počítání skóre 2x 8 min. K žádnému zranění nedošlo. Utkání zodpovědně odřídili zástupci TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK.

 

Soutěže:

1. Mladí házenkáři měli za úkol co nejrychleji běžet k žíněnce, na této udělat kotoul vpřed a co nejrychleji se vrátit ke svému družstvu a předat štafetu.

2. Děti již musely použít balon ke driblinku při běhu k žíněnce, na této udělat kotoul, následně driblovat ke kuželu, na tento balon postavit a běžet zpět ke svému družstvu a předat štafetu. Vybíhající házenkář bez balonu musel doběhnout k žíněnce, na této udělat kotoul vpřed, doběhnout ke kuželu, zde si vzít balon a driblovat celou cestu zpět ke svému družstvu.

3. Poslední soutěž byla zaměřena na rychlost a práci s míčem. Děti musely driblovat s míčem, přičemž musely překonat vzdálenost od startovní čáry, kolem žíněnky, kolem kužele a zpět ke svému družstvu a zde předat štafetu.

 

 

 

M I N I    S T A R Š Í

 

14. 9. 2019 TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK

Ve sportovní hale v Kostelci na Hané se dne 14.9.2019 hrála předehrávka 4. kola turnaje MINI st. za účasti družstev SK HFP Prostějov, TJ Sokol II Prostějov, Házená Uničov, TJ Sokol Horka nad Moravou a TJ Sokol Kostelec n/H - HK. Hrálo se bez počítání skóre 2x 8 min. Došlo k drobnému zranění hráče SK HFP Prostějov (krvácení ze rtů) při oboustranně nezaviněném střetu s hráčem TJ Sokol Kostelec na Hané - HK. Utkání zodpovědně odřídili zástupci TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK

 

Fotografie: https://olksh.rajce.idnes.cz/2019_09_14_-_TJ_Sokol_Kostelec_na_Hane_-_HK_MLM_STM/