Olomoucký krajský svaz házené

15.9.2019 otevřeno: 438 x

SMVB CUP 2019

7. – 8. 9.2019

Další ročník tradičního turnaje mladších žáků se z důvodu rekonstrukce haly Na Letné celý odehrál ve školní hale ve Velké Bystřici. Zúčastnilo se ho osm družstev, z toho čtyři ze Slovenska. Hrací systém byl každý s každým (2x10min), takže na všechny hráče čekal pořádný „záhul“, a to hlavně v sobotu, kdy každý tým odehrál pět zápasů.  
 Turnaj se odehrál v pohodové atmosféře, všem týmům se u nás maximálně líbilo a nedošlo ani k žádnému úrazu. K vidění byla bojovná a napínavá utkání a celkovým vítězem se stal slovenský tým THA Martin „A“, který jako jediný vyhrál všechna utkání. 
 Pro domácí tým byl turnaj velkou školou a první velkou prověrkou před začátkem sezóny, kterou odehrajeme společně severomoravským krajem. Kluci se postupně sehrávali a jejich výkon se stále zlepšoval. Ačkoliv výsledkově nám turnaj moc nevyšel, herně to tak zlé nebylo a se všemi soupeři jsme sehráli vyrovnaná utkání. Pokud bychom některé zápasy odehrály v základní sestavě, byly by výsledky nejspíš lepší, ale o ty tentokrát nešlo. Cílem bylo zapojit do hry všechny kluky a ten byl splněn. V každém případě nám těžké zápasy ukázaly, kde máme největší rezervy a na čem je potřeba zapracovat.
 Závěrem nesmíme zapomenout na velký dík všem těm, kteří se na organizaci turnaje podíleli.


 
Hráči (branky): T. Janalík (br), J. Zborek (br), M. Pospíšil (14), D. Čáp (12), M. Petr (6), M. Hloušek (6), A. Bartoník (5), M. Cartelli (4), M. Palko (2), M. Papoušek (1), R. Šmýd, J. Charvát, Š. Urva, T. Dosoudil, Š. Možíš, B. Chaloupka, P. Tomek.