Olomoucký krajský svaz házené

12.12.2018 otevřeno: 117 x

7. kolo miniházené 4+1 - DOHRÁVKA

hodnocení, fotografie

 

M I N I    M L A D Š Í

 

 

8. 12. 2018 TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK

Ve sportovní hale v Kostelci na Hané se dne 8.12.2018 dohrávalo 7. kolo turnaje MINI ml. za účasti družstev TJ Sokol II Prostějov, TJ Senice na Hané a TJ Sokol Kostelec n/H - HK. Hrálo se bez počítání skóre 2x 12 min. K žádnému zranění nedošlo. Utkání zodpovědně odřídili zástupci TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK a Centra Haná. Turnaj se odehrál v pohodové předvánoční atmosféře. Odměnou všem byly již tradiční kostelecké dobroty.

 

Dovednostní soutěže:

1. Běží s driblinkem ke kuželu, položí balón na kužel a běží zpátky, předá štafetu, druhý běží bez balónu, vezme balón z kužele a běží driblinkem zpátky.

2. Běží s driblinkem, oběhne kužel, běží s driblinkem dál až ke kruhu, balón položí, proskočí 3x kruhem a běží zpátky napřímo s driblinkem.

3. Udělání hada. Postupné napojování jednotlivých hráčů.

 

Fotografie: https://olksh.rajce.idnes.cz/2018_12_08_-_TJ_Sokol_Kostelec_na_Hane_-_HK_MLM_STM/

 

 

 

M I N I    S T A R Š Í

 

 

8. 12. 2018 TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK

Ve sportovní hale v Kostelci na Hané se dne 8.12.2018 dohrávalo 7. kolo turnaje MINI st. za účasti družstev Házená Uničov, Házená Velká Bystřice, Tatran Litovel a TJ Sokol Kostelec n/H - HK A a B. Hrálo se bez počítání skóre 2x 8 min. K žádnému zranění nedošlo. Utkání zodpovědně odřídili zástupci TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK a Centra Haná. Turnaj se odehrál v pohodové předvánoční atmosféře. Odměnou všem byly již tradiční kostelecké dobroty.

 

Fotografie: https://olksh.rajce.idnes.cz/2018_12_08_-_TJ_Sokol_Kostelec_na_Hane_-_HK_MLM_STM/