Olomoucký krajský svaz házené

15.11.2018 otevřeno: 170 x

6. kolo miniházené 4+1

hodnocení, fotografie

 

M I N I    M L A D Š Í

 

 

10. 11. 2018    Házená Velká Bystřice

V sobotu 10.11.2018. proběhl plánovaný turnaj mini mladších ve Velké Bystřici za účasti družstev DHK Zora Olomouc,TATRAN LITOVEL HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE A A HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE B.

Hrálo se v hale Na Letné a turnaj proběhl v poklidu bez problémů. Žádné zranění. Diváci i hráči a hráčky byli ukáznění. Pískali  dva hráči st. žáků oddílu Házená Velká Bystřice .

 

Proběhly tři soutěže:

1.slalom mezi kužely se skákáním přes obruče s míčem

2.slalom mezi kužely bez míče s podlézáním překážky

3.slalom mezi kužely-driblovat kolem každého kužele dokola.

 

Za Vel.Bystřici Schneider

 

Fotografie: https://olksh.rajce.idnes.cz/2018_11_10_-_Hazena_Velka_Bystrice_MLM/

 

 

11. 11. 2018 TJ SOKOL Kostelec na Hané - HK

Ve sportovní hale v Kostelci na Hané se dne 11.11.2018 uskutečnil turnaj MINI ml. za účasti družstev Cement Hranice A, TJ Sokol Horka nad Moravou, TJ Sokol II Prostějov a TJ Sokol Kostelec n/H - HK. Hrálo se bez počítání skóre 2x 10 min. K žádnému zranění nedošlo. Utkání zodpovědně odřídili starší dorostenci.

 

Soutěže:

1. Oběhnutí kužele kolem dokola, 3x proskočit kruhem, běh po lavičce a plazení pod překážkou. Zpět se překážka přeskočí, přeběhne se lavička a běží se předat štafeta.

2. Běh po lavičce, slalom mezi kužely, postupné spojování do řetězu.

3. Přeběhnout přes lavičku, slalom mezi kužely, proskočení kruhem, který drží jeden z družstva nad zemí, přeběhnout lavičku a předat štafetu.

 

Fotografie:

https://olksh.rajce.idnes.cz/2018_11_11_-_TJ_Sokol_Kostelec_na_Hane_-_HK_MLM/

 

 

 

 

 

 

M I N I    S T A R Š Í

 

10. 11. 2018    HBC Olomouc „A“

V sobotu 10. 11. pořádal oddíl HBC Olomouc turnaj v miniházené na palubovce Zory Olomouc. V 17.00 hod začal turnaj za účasti družstev DHK Litovel, DHK Zora Olomouc B, Sokol Horka nad Moravou a dvou družstev HBC Olomouc A a B. Všichni hráči a hráčky se velice snažili, rozhodčím jim pomáhali, rodiče povzbuzovali. Výkon všech účastníků tohoto zápolení rostl zápas od zápasu. Nikdo se nezranil, trenéři byli spokojeni, nezaznamenali jsme, až na malé výjimky negativní připomínky. Poděkování patří všem, kteří HBC Olomouc pomáhali a taky rozhodčím z řad starších žáků. Turnaj se zakončil předáním sladkých odměn.

 

Fotografie: https://olksh.rajce.idnes.cz/2018_11_10_-_HBC_Olomouc_A_STM/

 

 

11.11.2018 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK „A“

 

Ve sportovní hale v Kostelci na Hané se dne 11.11.2018 uskutečnil turnaj MINI st. za účasti družstev DHK Zora Olomouc A, Házená Uničov, TJ Sokol II Prostějov a TJ Sokol Kostelec n/H - HK A a B. Hrálo se bez počítání skóre 2x 8 min. K žádnému zranění nedošlo. Utkání zodpovědně odřídili starší dorostenci.

 

Fotografie: https://olksh.rajce.idnes.cz/2018_11_11_-_TJ_Sokol_Kostelec_na_Hane_-_HK_STM/

 

 

11. 11. 2018    TJ Cement Hranice „A“

V hale TJ Cement Hranice, se v neděli 11. 11. uskutečnil turnaj v kategorii MINI STARŠÍ. Družstvo Cement Hranice A hostilo od 12.00 hod. družstva Tatran Litovel, SK Žeravice, Házená Velká Bystřice a Cement Hranice B. 

Družstva dle rozlosování v turnaji, odehrála 4 utkání s hrací dobou 2x8 min., systémem „každý s každým“. Rozhodčími a časoměřiči utkání, byli Starší žáci domácího Cementu Trčka, Hollaschke a Polišenský, kterým tímto děkujeme za ochotu turnaj minižáků odřídit.

V průběhu turnaje nedošlo k žádnému zranění a veškeré souboje na hřišti, se odehrály ve sportovním duchu. 

Děkujeme také přítomným divákům z řad rodičů a příbuzných malých házenkářů, kteří je po celou dobu konání turnaje neúnavně povzbuzovali a často ocenili i potleskem.

Za pěkné sportovní výkony na hřišti, pak bylo každé družstvo odměněno sladkým překvapením.

 

Trenéři družstev TJ Cement Hranice A + B: Martin Marek, Martin Potiška, Otta Holub

 

Fotografie: https://slap.rajce.idnes.cz/MINI_STARSI_A_Hranice_11._11._2018/