5. kolo miniházené 4+1

hodnocení, fotografie

M I N I    M L A D Š Í

3. 11. 2018      SK Žeravice

Sobota 3.11.2018 patřila hala SK Žeravice nejmladším házenkářům. Odehrály se zde dva turnaje minižactva. Jako první měli od 9:00 hod. na programu svůj turnaj mladší minižactvo, které vystřídalo od 13:00 starší minižactvo. V turnaji mladšího minižactva se představila tato družstva - TJ Cement Hranice "A" a "B" , TJ Senice na Hané a dvě domácí družstva SK Žeravice "1" a "2"

V rámci turnaje mladšího minižactva proběhly i dovednostní soutěže: štafety družstev

1. driblink - slalom mezi metami, oběh kužele, přeběh vytýčeného úseku a předávka míče dalšímu členu štafety

2. přeběh přes mety, průlez obručí, oběh kužele, přeběh vytýčeného úseku a předávka dalšímu členu štafety

3. běh s míčem, kotoul vpřed na žíněnce, sebrání míče, oběh kužele, přeběh vytýčeného úseku a předávka míče dalšímu členu štafety.

V kategorii staršího minižactva hrála družstva HBC Olomouc 1966 "A" a "B" , TJ Sokol II Prostějov a domácí SK Žeravice "1" a "2".

Oba turnaje se hrály na 2x8 minut bez počítání skóre. V průběhu turnajů nedošlo k žádnému zranění. Všechna utkání řídili zkušení rozhodčí z řad trenérů a hráčů našeho klubu. Jmenovitě Ladislav Rodek, Petr Macfelda, Michal Onderka. Během obou  turnajů byla k vidění spousta krásných házenkářských okamžiků, všichni aktéři jednotlivých utkání předváděli bojovné výkony a odměnou za jejich snažení byl potlesk diváku a pochvala od jejich trenérů.

Trenéři družstev SK Žeravice „1“ a „2“:  Ondřej Cupal, Petr Macfelda, Michal Švéda, Vendula Onderková.

4. 11. 2018      DHK Zora Olomouc

První listopadový víkend jsme se sešli na turnaji v házenkářské hale DHK Zora Olomouc. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva:  DHK Zora Olomouc A, B, Sokol Prostějov II a  HBC Olomouc.

Zápasy se hrály na dvou hřištích podle rozpisu a v plném čase (2x 10 minut s 3 minutovou přestávkou).

V průběhu zápasu se neobjevily žádné problémy, děti si s chutí zahrály, za což je rodiče a ostatní diváci odměnili potleskem. Rozhodčí pískali s citem pro hru. Během turnaje se nikdo nezranil. Skóre se nepočítalo, zvítězili všichni, kdo přišli. Po odehrání zápasů následovaly dovednostní soutěže.

Dovednostní soutěže:

1)      Pro každé družstvo gymball. Cestou ke kuželu hráči gymball kutálí, zpět driblují. Všichni se vystřídají 1x.

2)      Na šířku haly máme nachystané kužely po 5. metrech. U každého kuželu si hráči sednou, zpět běží sprintem a předají „babu“. Všichni se vystřídají 1x.

3)      Na šířku haly máme nachystané po 5metrech kužely, míč pro každé družstvo. Cestou tam driblujeme slalomem mezi kužely. Zpět driblujeme a od posledního kuželu přihrajeme dalšímu hráči v družstvu. Všichni se vystřídají 1x.

Všechna družstva, která se zúčastnila, byla sladce odměněna.

Trenérky Zory Hofmanová, Pallyová.

4. 11. 2018      Házená Velká Bystřice

pořadatel nedodal hodnocení

M I N I    S T A R Š Í

4. 11. 2018      DHK Litovel

V neděli dopoledne v 11:00 hod. se v hale Na Letné ( Velká Bystřice ) uskutečnil turnaj v miniházené 4+1, staršího minižactva.

Zúčastněná družstva: Házená Velká Bystřice, Tatran Litovel, TJ Sokol Kostelec na Hané „A“, TJ Sokol Kostelec na Hané „B“.

Turnaj proběhl hladce, zápasy se odehrály bez problémů. Hrálo se bez počítání skóre, 2x10 minut na dvou hřištích. Na průběh turnaje a jeho organizaci nebyly žádné stížnosti. Nikdo se nezranil.

Rozhodčí měli cit pro hru a schopnosti dětí.

4. 11. 2018      DHK Zora Olomouc „A“

V neděli 4. listopadu 2018 od 11:00 hodin se hrálo v hale DHK Zora Olomouc 5. kolo  turnaje staršího minižactva, kterého se zúčastnila družstva: TJ Cement Hranice B, TJ Sokol Horka nad Moravou, TJ Cement Hranice A a pořádající DHK Zora Olomouc A. Turnaj se odehrál v duchu fair-play za značné podpory diváků. Všechny zápasy se hrály 2 x 10 minut bez počítání skóre. Utkání s citem pro tuto věkovou kategorii řídily starší žačky DHK Zora Olomouc. Turnaj se odehrál bez zranění. Za dobré výkony a bojovnost byla všechna družstva na závěr odměněna.