Olomoucký krajský svaz házené

31.10.2018 otevřeno: 201 x

RHC - MASTER COACH A VÝBĚR CHLAPCŮ OLKSH

16.11.2018 se uskuteční v aplikačním centru Baluo v Olomouci další etapa školení trenérů licence Master Coach, jejíž součástí je i další přípravný kemp chlapců ročníků 2004/2005. Výběr chlapců OLKSH byl vybrán jako družstvo, které bude předvádět jednotlivá cvičení.

Vážení sportovní přátelé,

jménem ĆSH bychom Vás chtěly požádat o spolupráci při zajištění účasti Vašich hráčů ročníku 2004 a 2005 na přípravném tréninku chlapců.

Kategorie:

výběr chlapců ročníku 2004/2005

Datum:

pátek 16.11.2018

Místo:

aplikační centrum Baluo

Čas:

8:30 - 12:30

Náplň:

házená - specializace

Lektor:

PaedDR. Martin Tůma, Ph.D., člen lektorského sboru EHF, metodik ČSH

 

potvrzení účasti: potvrďte, prosím, účast na email: rhc.olk@gmail.com nejpozději do pátku 9.11.2018

Se sportovním pozdravem Michaela Kaczmarczyková a Lucie Fabíková - trenérky RHC.

Důležité: v případě zájmu a potřeby dostanou vaši svěřenci oficiální omluvenky od OLOMOUCKÉHO KRAJSKÉHO SVAZU HÁZENÉ

 

Výběr chlapců ročníků 2004/2005 Aplikační centrum Baluo, pátek 16.11.2018

 

Příjmení + jméno

rok narození

hráčský post

kategorie

klub

1

Duroň Samuel

2004

S

starší žák

Centrum Haná

2

Flajsar David

2004

S

starší žák

Centrum Haná

3

Gallas Patrik

2004

S

starší žák

Tatran Litovel

4

Hájek Vít

2004

S

starší žák

HBC Olomouc 1966

5

Horáček Adam

2004

K

starší žák

Házená Velká Bystřice

6

Horenský Šimon

2004

B

starší žák

HBC Olomouc 1966

7

Hudeček Šimon

2004

PK

starší žák

Centrum Haná

8

Ján Sebastián

2004

S, SS

starší žák

Tatran Litovel

9

Janota Michal

2004

K

starší žák

HBC Olomouc 1966

10

Juračka Tomáš

2004

LS

starší žák

Házená Velká Bystřice

11

Lešanský Marek

2005

S, K

starší žák

HBC Olomouc 1966

12

Ogoun Pavel

2004

Pi, S

starší žák

HBC Olomouc 1966

13

Onderka Michal

2004

S, Pi

starší žák

SK Žeravice

14

Pečinka Vojtěch

2004

K

starší žák

Házená Velká Bystřice

15

Plaček David

2005

S

starší žák

HBC Olomouc 1966

16

Přerovský Adam

2004

S

starší žák

HBC Olomouc 1966

17

Salašnyj Jakub

2004

B

starší žák

Házená Velká Bystřice

18

Vyorálek Filip

2004

B

starší žák

Cement Hranice