Olomoucký krajský svaz házené

23.9.2018 otevřeno: 235 x

RHC - PŘÍPRAVA A KONTROLNÍ TURNAJ CHLAPCŮ V KARVINÉ

RHC - Krajský výběr chlapců ročníků 2004 a 2005 se připravuje na kontrolní turnaj.

Vážení sportovní přátelé,

jménem ĆSH bychom Vás chtěly požádat o spolupráci při zajištění účasti Vašich hráčů ročníků 2004 a 2005 na přípravném tréninku.

Kategorie:   chlapci ročníků 2004/2005

Datum:        čtvrtek 27.9.2018

Místo:          hala DHK Zora Olomouc

Čas:             9:00 - 11:30

Náplň:          HČJ, herní příprava, přípravné utkání

Lektoři:        Mgr. Lucie Fabíková

                     Mgr. Michaela Kaczmarczyková          __________________________________________________________________

Vážení sportovní přátelé,

jménem ĆSH bychom Vás chtěly požádat o spolupráci při zajištění účasti Vašich hráčů ročníku 2004 a 2005 na turnaji RHC v Karviné.

Kategorie:   výběr chlapců ročníku 2004/2005

Datum:         pátek 28. 9. 2018

Místo:           Karviná

Odjezd:        7:15 – DHK Zora Olomouc

Příjezd:        v cca 19:00

S sebou:      100,- Kč/os. - oběd, svačina, pití, kartička pojištěnce       

Se sportovním pozdravem Michaela Kaczmarczyková a Lucie Fabíková - trenérky RHC.

Doprava na turnaj je hrazena z prostředků OLKSH.

Důležité:      v případě zájmu a potřeby dostanou na obě akce vaši svěřenci oficiální

omluvenky od OLOMOUCKÉHO KRAJSKÉHO SVAZU HÁZENÉ

 

Výběr chlapců ročníků 2004/2005 - DHK Zora Olomouc  27.9.2018 Kontrolní turnaj RHC - Karviná 28.9.2018

 

Příjmení + jméno

rok narození

hráčský post

kategorie

klub

1

Černý Marek

2005

P, S

st. žák

HBC Olomouc 1966

2

Duroň Samuel

2004

S

st. žák

Centrum Haná

3

Flajsar David

2004

S

st. žák

Centrum Haná

4

Hájek Vít

2004

S

st. žák

HBC Olomouc 1966

5

Horenský Šimon

2004

B

st. žák

HBC Olomouc 1966

6

Hudeček Šimon

2004

PK

st. žák

Centrum Haná

7

Ján Sebastián

2004

S, SS

st. žák

Tatran Litovel

8

Janota Michal

2004

K

st. žák

HBC Olomouc 1966

9

Lešanský Marek

2005

S, K

st. žák

HBC Olomouc 1966

10

Maitner David

2004

S

st. žák

Tatran Litovel

11

Ogoun Pavel

2004

Pi, S

st. žák

HBC Olomouc 1966

12

Onderka Michal

2004

S, Pi

st. žák

SK Žeravice

13

Pečinka Vojtěch

2004

K

st. žák

Házená Velká Bystřice

14

Plaček David

2005

S

st. žák

HBC Olomouc 1966

15

Přerovský Adam

2004

S

st. žák

HBC Olomouc 1966

16

Vyorálek Filip

2004

B

st. žák

Cement Hranice

 

R O Z L O S O V Á N Í  T U R N A J E

 

čas

domácí

hosté

výsledek

1.

08.30

RHC Frýdek Místek

RHC Karviná

 

2.

09.30

RHC Zubří

RHC Velká Bystřice

 

3.

10.30

RHC Nové Veselí

RHC Frýdek Místek

 

4.

11.30

 RHC  Karviná

RHC Zubří

 

5.

12.30

RHC Velká Bystřice

RHC Nové Veselí

 

6.

13.30

RHC Frýdek Místek

RHC Zubří

 

7.

14.30

RHC  Karviná

RHC Velká Bystřice

 

8.

15.30

RHC Zubří

RHC Nové Veselí

 

9.

16.30

RHC Velká Bystřice

RHC Frýdek Místek

 

10.

17.30

 RHC Nové Veselí

RHC Karviná