Olomoucký krajský svaz házené

6.12.2017 otevřeno: 213 x

RHC - třetí příprava Házenkářských nadějí dívek

12.12.2017 proběhne v hale DHK Zora Olomouc třetí příprava na kemp Házenkářských nadějí dívek ročníku 2003. Vybrané dívky se zúčastní celostátního kempu házenkářských nadějí, který proběhne 17 - 20.1.2018

 

Vážení sportovní přátelé,

jménem ĆSH a zároveň RHC Olomouckého kraje bychom Vás chtěly požádat o spolupráci při zajištění účasti Vašich hráček ročníku 2003 na prvním výběrovém kempu Házenkářských nadějí dívek. V příloze naleznete seznam nominovaných hráček.

 

Kategorie:    výběr dívek ročníku 2003

Datum:         úterý 12. 12. 2017

Místo:           hala DHK Zora Olomouc

Čas:              9:00 - 11:00

Náplň:          výkonnostní testy, HČJ, herní příprava

Lektoři:        Mgr. Michaela Kaczmarczyková

                     Mgr. Lucie Fabíková

            

Potvrzení účasti: potvrďte, prosím, účast na email: rhc.olk@gmail.com nejpozději do neděle 10. 12. 2017

 

Důležité: v případě zájmu a potřeby dostanou vaši svěřenci oficiální omluvenky od OLOMOUCKÉHO KRAJSKÉHO SVAZU HÁZENÉ

 

 

Se sportovním pozdravem Michaela Kaczmarczyková a Lucie Fabíková - trenérky RHC

 

 

Házenkářské naděje dívky 12. 12. 2017 - DHK Zora Olomouc

 

Příjmení + jméno

rok narození

hráčský post

kategorie

klub

1

 

Habermannová Klára

2003

B

st. žačka

DHK Zora Olomouc

2

Jemelková Leona

2003

B

st. žačka

DHK Zora Olomouc

3

Kolčavová Natálie

2003

B

st. Žačka

DHK Zora Olomouc

4

Coufalová Anežka

2003

Pi

st. žačka

DHK Zora Olomouc

5

Selingrová Klára

2003

K

st. žačka

DHK Zora Olomouc

6

Machačová Monika

2003

K

st. žačka

DHK Zora Olomouc

7

Krejzlíková Eliška

2003

PS

st. žačka

DHK Zora Olomouc

8

Kuxová Natálie

2003

LS, SS

st. žačka

DHK Zora Olomouc

9

Janků Natálie

2003

K

st. žačka

DHK Zora Olomouc

10

Hynková Lucie

2003

K, S

st. žačka

DHK Zora Olomouc

11

Špačková Kamila

2003

P, K

st. žačka

DHK Zora Olomouc

12

Litvínová Eliška

2003

S

st. žačka

DHK Zora Olomouc

13

Kučerová Andrea

2003

 

st. žačka

SK Žeravice

14

Bendová Simona

2003

K

st. žačka

SK Žeravice

15

Onderková Vendula

2003

S

st. žačka

SK Žeravice