3. kolo miniházené 4+1

hodnocení, fotografie

M I N I    M L A D Š Í

30. 9. 2017      Sokol II Prostějov

Dne 30.9.2017 se uskutečnilo další kolo turnaje mini 4+1 mladší v Prostějově v areálu U Kalicha. Zúčastnily se ho celky TJ Sokol II Prostějov, TJ Sokol Horka nad Moravou, DHK Zora Olomouc a HBC Olomouc 1966.

Hrálo se bez ukazatele skóre a všechny zápasy měly dobrou úroveň. Všichni účastníci byli spokojeni, včetně diváků a trenérů. Rozhodčí zajišťovali velmi kvalitní bývalí házenkáři s velkým citem pro hru těchto nejmenších nadějí a i díky tomu vše proběhlo v přátelském duchu.

Nikdo z hráčů a hráček se nezranil a na konci turnaje byli oceněni sladkostmi.

Dovednostní soutěže:

1. Slalom bez míče

2. Slalom s driblinkem

3. Slalom s míčem mezi nohama

30. 9. 2017      SK Žeravice

Místo: venkovní hřiště SK Žeravice. Zúčastněná družstva: SK Žeravice A, SK Žeravice B, SK Velká Bystřice, Kostelec na Hané. Vzhledem k tomu, že nás SK Velká Bystřice informovala o tom, že přijedou pouze s jedním družstvem, jsme opět doplnili turnajový počet 4 druhým družstvem SK Žeravice. Hrací doba byla 2x 10min s osobní obranou v prvním poločase bez počítaného skóre.

Turnaj proběhl řádně, bez hlášeného zranění. Rozhodčí byli členové SK Žeravice (dorost, dospělí)

Na závěr jsme zařadili tyto soutěže:

1. běh s překládáním míče z ruky do ruky pod kolenem

2. driblink s obtočením kolem kuželu

3. předávání míče nad hlavou celého družstva, poslední přeběhne před prvního

M I N I    S T A R Š Í

Dne 30.9.2017 se uskutečnilo další kolo turnaje mini 4+1 starší, které se hrálo v Prostějově v areálu U Kalicha. Zúčastnily se ho celky TJ Sokol II Prostějov, DHK Zora Olomouc A a B, Sokol Horka nad Moravou a TJ Sokol Kostelec na Hané.

Hrálo se bez ukazatele skóre a všechny zápasy měli dobrou úroveň. Všichni účastníci byli spokojeni, včetně diváků a trenérů. Rozhodčí zajišťovaly velmi kvalitní bývalí házenkáři s velkým citem pro hru těchto nejmenších nadějí a i díky tomu vše proběhlo v přátelském duchu.

30. 9. 2017      Házená Uničov „A“

V sobotu 30.9. se uskutečnil turnaj v miniházené (starší mini 4 + 1). Soupeřem domácích dětí byli tentokrát děti z Velké Bystřice A + B a TJ Cement Hranice. Zápasy se hrály na dvou hřištích, 2x 10 minut s dvouminutovou přestávkou, bez počítání skóre a s osobní obranou která se hrála vždy první poločas. Celý turnaj se odehrál v přátelském sportovním duchu a diváci chválili malé házenkáře potleskem. Turnajem nás provázelo pěkné slunečné počasí a během turnaje nedošlo k žádnému zranění.